LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Isnaudas Tautas nama deju kolektīvi svin jubilejas

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Isnauda” darbojas kopš 1998. gada. Dejotāji pārstāvēja savu novadu 1998., 2003.,2008., 2013. gadu Dziesmu un Deju svētkos Rīgā, guva labus panākumus Starptautiskajos festivālos Lietuvā un Baltkrievijā. Šogad “Isnaudai” aprit 20 gadi! Kā atzīst paši dejotāji, kas gan cits vēl labāk veldzē dvēseli un garu, sniedz lielisku prāta un ķermeņa treniņu, ja ne dejošana?

Nu jau piecus gadus Isnaudas Tautas namā darbojas arī otrs deju kolektīvs – “Pērle”. Abu kolektīvu vadītājs ir Jānis Sviklāns.

Deju kolektīvi priecējuši skatītājus savā un citos Latvijas novados nesakot ne vārda – vien ar savām emocijām, prieku un enerģiju, pretī saņemot tikpat daudz pozitīvā lādiņa. Dejotāju mērķis ir saturīgi pavadīt brīvo laiku un šogad vasarā būt nākamajos Deju svētkos Rīgā, bet pirms tam priecēt novada ļaudis savā jubilejas pasākumā “NABĀDOJ, AS BYUŠU” š.g. 28. aprīlī plkst. 17:00 Ludzas Tautas namā. 

Mīļi tiek gaidīti visi bijušie dejotāji. Mēģiniet izrauties no ikdienas rutīnas un mājas rūpēm un dalīties ar dejotājiem dvēseles pārdzīvojumos un emocijās.

Isnaudas tautas nama vadītāja Biruta Jermaka        

coloring.cool