LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Isnaudas, Pildas un Ņukšu pagasta pārvaldēs jauni pārvaldnieki

26.augusta Ludzas novada domes sēdē iecelti jauni Isnaudas, Pildas un Ņukšu pagasta pārvaldnieki. Pēc tam, kad līdz šim esošais Isnaudas pagasta pārvaldnieks N. Germovs un Pildas un Ņukšu pagasta pārvaldnieks I. Losevičs griezās domē ar lūgumu atbrīvot sevi no pārvaldnieka amata pienākumu pildīšanas, domes vadībai un deputātiem bija iespēja izvirzīt kandidatūras šiem amatiem.

Deputāts A. Isakovičs Pildas un Ņukšu pārvaldnieka amatam izvirzīja Pēteri Trukšānu. Deputāte L. Greitāne Isnaudas pagasta pārvaldnieka amatam izvirzīja Antoņinu Sjaksti.

Ārkārtas apvienotajā komiteju sēdē deputāte J.Kušča Pildas un Ņukšu pārvaldnieka amatam izvirzīja Jurija Aļimova kandidatūru.

Domes sēdē kandidāti īsi iepazīstināja ar sevi, un notika balsojums. Par A. Sjakstes un P. Trukšāna iecelšanu amatā nobalsoja ar astoņām balsīm par, četriem deputātiem atturoties. Savukārt par J. Aļimova kandatūru – četras balsis – par, astoņi deputāti atturējās.