LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Informatīvie semināri par sadarbības iespējām Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros

Lai pieteiktu savu dalību seminārā, lūdzam, aizpildīt reģistrācijas formu, kas pievienota šīs vēstules pielikumā un nosūtīt to uz e-pastu: [email protected] ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms semināra norises datuma, kuru ir plānots apmeklēt.

Aicinām arī sagatavot jautājumus un projektu idejas, kuras vēlētos apspriest semināra laikā vai individuāli ar sekretariāta pārstāvjiem. Projektu idejas un jautājumus lūdzam iekļaut reģistrācijas formā.

Papildus pielikumā ir pievienota semināru darba kārtība un informācija par Programmas 2.projektu konkursu.

Visa ar 2.projektu konkursu saistītā informācija un dokumenti ir pieejami Programmas mājas lapas http://www.latlit.eu/ sadaļā 2nd Call'.

coloring.cool