LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

“Informācijas centrs imigrantiem” Latgales reģiona kontaktpunkts aicina trešo valstu pilsoņus uz tikšanos!

2017. gada 10. novembrī   plkst. 14.00  Raiņa ielā 16 A,  Ludzā  profesionāls jurists un konsultanti sniegs Jums bezmaksas konsultācijas un Jums būs iespēja saņemt atbildes uz dažādiem sociāliem un juridiskiem jautājumiem par dzīvi Latvijā, piemēram:

– sociālās palīdzības jautājumi (pensiju jautājumi u.c.)

– nodarbinātība (darba tiesības)

– migrācija (uzturēšanās atļaujas, vīzas)

– īres tiesības (jautājumi, kas saistīti ar mājokli)

– ģimenes tiesības (ģimenes apvienošana, šķiršanās, mantojuma jautājumi u.c.)

– izglītības dokumentu legalizācija un atzīšana

– biznesa uzsākšana (ar komercdarbību saistīti jautājumi)

Saņemot konsultāciju jāuzrāda uzturēšanās atļauja Latvijā vai pase.

Papildu informācija un pieteikšanās: Elita Haritonova, ICI reģionālā kontaktpunkta Latgale Daugavpilī vadītāja, mob. tālr.: +371 25723222.

ICI darbojas kā vienas pieturas aģentūra, nodrošinot informāciju un atbalstu personām, kas Latvijā ieradušās no valstīm ārpus Eiropas Savienības, dodot profesionālu atbalstu pakalpojumu sniedzējiem visās Latvijas pašvaldībās, koordinējot pakalpojumu apzināšanu un pieejamību dažādām imigrantu grupām. TOP 10 valstis, kuru pilsoņi gada laikā visbiežāk konsultējušies ICI: Krievija, Sīrija, Ukraina, Ķīna, Indija, Baltkrievija, Turcija, Pakistāna, Irāka, Uzbekistāna.

Informācijas centrs tiek īstenots Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība. Centra darbību nodrošina un attīsta biedrība „Patvērums „Drošā māja”. Granta līgums Nr. PMIF/12/2016/1/1.

Vairāk informācijas www.integration.lv

 

coloring.cool