LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Partly sunny
19°C
 
A A A

Improvizācijas spēles Kivdolovā noritēja jautrā gaisotnē

Vai Jūs zināt, kas ir improvizācijas teātris? Šāds jautājums tika uzdots jauniešiem, kuri ieradās 7. oktobrī uz “Improvizācijas spēlēm” Kivdolovā. Savukārt atbildi radām pasākuma gaitā.

Pasākumu uzsākām ar iesildīšanās spēli – “Attēlo manu nosaukto vārdu!”. Jaunieši bija izbrīnīti, ka vienu un to pašu vārdu var attēlot tik dažādos veidos.

Nākamā spēle bija “Nepārtrauc vārdu ķēdi!”, kur jauniešiem bija īpaši jānopūlas, lai no viena vārda izveidotu vairāku vārdu ķēdi.

Īpašu jautrību sagādāja spēle “Mana improvizētā pasaka”, kur no trīs vārdiem bija sāsacer intrigām un piedzīvojumiem caurvīta pasaka. Tika sacerētas pasakas par prinčiem un princesēm, telefoniem un datoriem, dzīvniekiem un dabas parādībām, skolu un mācībām. Arī par klātesošajiem jauniešiem bija sacerēta ne viena vien pasaka. Jāteic, ka spēlējot improvizācijas spēles – fantāzija sita augstu vilni.

Pasākuma izskaņā notika Alberta Kronenberga poēmas “Sprunguļmuižā gadatirgus” improvizēts iestudējums. Zīmīgi, ka tieši oktobrī šim bērnu iemīļotajam rakstniekam aprit 130 gadi. Tieši ar šo humora pilno sacerējumu nolēmām viņu atcerēties. Iesaku to izlasīt visiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem un garastāvoklis uzlabosies!

Paldies jauniešiem par atsaucību un dalību pasākumā! Novēlu turpināt izkopt savas aktieru spējas! Jūs bijāt brīnišķīgi!

Ruta Zaiceva

Pureņu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool