LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Cloudy
-4°C
 
A A A

Ikvienam ir iespēja piedalīties veselības veicināšanas pasākumos

Projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros notiek vairākas aktivitātes:

Nūjošanas nodarbības norit instruktora – Ilutas Kaupužas vadībā. Novembrī nodarbības, kas ilgst 2 stundas, notiks: 2. novembrī no plkst. 16.00. Un 6., 10., 18., 20. novembrī – no plkst. 15.00, bet 26. novembrī – no plkst. 14.00. Pulcēšanās Ludzas pilsētas parka estrādē. Nodarbību apmeklētāji tiek nodrošināti ar nūjām, bet var izmantot savas nūjošanas nūjas.

Vingrošanas nodarbības vada sertificēts treneris Andris Vengra. Tās notiek stadiona “Vārpa” manēžā (Sporta ielā 21, Ludzā) pirmdienās no plkst. 18:30, ceturtdienās no plkst. 12:00 un sestdienās no plkst. 13:00. Pieteikties pa tel. 29883909 vai e-pastu: [email protected]/.

Jogas nodarbības vada sertificēta jogas nodarbību vadītāja Inese Dreļa (Biedrība “Gaisma Tev”). Nodarbības notiek Ludzas novada pašvaldības 3. stāva lielajā zālē (Raiņa ielā 16) trešdienās un piektdienās – no plkst. 17.30. Pieteikties pa telefonu 29461197 vai e-pastu [email protected].

Nodarbības grūtniecēm (no 13. grūtniecības līdz pat dzemdību dienai) vada sertificēta grūtnieču vingrošanas nodarbību vadītāja Anita Baltalksne. Tās notiek Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus ielā 22, Ludzā) pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00. Pieteikties nodarbībām var par telefonu 26633854 vai e-pastu [email protected]

Dalība nodarbībās ir bez maksas! Aicinām  sekot  līdzi  informācijai  par  citām  projektā plānotajām aktivitātēm vietnē https://ludzasnovads.lv/veselibas-aprupe/.

20., 23. un 26. oktobrī lekcijā „Profesionālā izdegšana un tās profilakse” runa iet par priekšnoteikumiem, kuri rada izdegšanas sindromus, un par sekām: samazinās koncentrēšanās spējas un organisms pret šāda stresa izpausmēm signalizē ar garīgo spēju vājinošiem traucējumiem un fizisku diskomfortu. Lekciju lasa psiholoģe Alita Dukule.

Aktuālākā informācija par lekcijām tiek publicēta pašvaldības mājaslapā.

Pasākumi notiek projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/024) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

coloring.cool