LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

Ievēliet mājas vecāko!

Šodien iedzīvotājiem paveras arī plašākas iespējas iesaistīties projektos, piedaloties ar kopfinansējumu, siltināt mājas un labot kāpņu telpas. Daudzviet tiek dibinātas dzīvokļu īpašnieku biedrības, māju vecāko klubi (Ogrē), tāpēc arī ludzāniešiem jābūt aktīvākiem savu īpašumu apsaimniekošanā. V. Dibaņins iesaka arī apsvērt iespēju, kāda veidā, sākumā kaut vai minimāli, atlīdzināt mājas vecākajam samaksu par paveikto darbu. Ja iedzīvotāji redzēs, novērtēs mājas vecākā aktivitātes un padarīto, tad arī domās, kā turpmāk stimulēt viņa darbu.

“Turpmāk daudz tiešām būs atkarīgs no dzīvokļu īpašnieku lēmuma, jāspēj būt vienotiem, jākomunicē ar pašvaldību, ar apsaimniekošanas uzņēmumiem, jo tas ir iedzīvotāju pašu interesēs, un svarīgi arī mums, plānojot darbus nākamajiem gadiem. Tāpēc sāciet ar galveno – ievēliet mājas vecāko!” aicina V. Dibaņins

Pie tehniskā direktora V. Dibaņina var iepazīties ar mājas vecākā ievēlēšanas protokola paraugu un saņemt konsultāciju.

coloring.cool