LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
15°C
 
A A A

Ieskats pasākumā “Vakara brauciens 2019” | FOTO

2. septembrī, Ludzā, aizvadīti ne vien Zinību dienai veltīti pasākumi, bet arī “Vakara brauciens 2019” – nu jau tradicionāls pasākums, kas ik rudeni pulcē mūsu novada “velo” entuziastus. Laiks lutināja, un laukumā pie pašvaldības sapulcējās vairāk nekā 65 aktīvi velobraucēji vecumā no 3 gadiem. Sacensību mērķis bija ne vien popularizēt velosportu kā veselīgu dzīves veidu, bet arī atklāt zināmas, un ne tik zināmas vietas mūsu pilsētā, velo-foto orientēšanās konkursā, kur dalībniekiem bija jāatrod 10 dažādus kontrolpunktus. Jaunākajiem sacensību dalībniekiem savas aktivitātes- figūru izbraukšanas konkurss. Pasākuma noslēgumā sekoja kopīgs brauciens pa Ludzas ielām. 

Velo-orientēšanās sacensības var saukt par populārāko un pieprasītāko aktivitāti, kopā tajās piedalījās 52 dalībnieki dažādās vecuma grupās, priecē, ka tostarp piedalījās arī sešas ģimenes. Ģimeņu grupā I vietu ieguva Puzānu ģimene  II vietā ierindojās Nasaļsku – Kukuļu ģimene , savukārt III vietu ieguva Belobokovi. 

Figūru izbraukšanas konkursā savu velo prasmi demonstrēja bērni vecumā līdz 9 gadiem.  Šai grupā startēja 19 dalībnieki. Jaunākajai sacensību dalībniecei Viktorijai Kukulei ir tikai 3 gadi. Dalībnieki lieliski tika galā ar visiem šķēršļiem un figūrām, novēlam arī turpmāk būt kārtīgiem un apzinīgam ceļu satiksmes dalībniekam. Tiem dalībniekiem, kam nākamgad apritēs 10 gadi, novēlam veiksmi velosipēdista apliecības iegūšanā – ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības eksāmena nokārtošanā. 

Atsauksme bija liela, tas nevar nepriecēt. Liels paldies sacensību organizatoriem un visiem dalībniekiem! Uz tikšanos nākamgad vēl kuplākā skaitā! 

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska 

Foto- 

Jana Dukaļska

Solvita Narnicka

 

coloring.cool