LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Ieraksti savu vārdu kosmosā!

Eiropas Komisija ir izsludinājusi zīmējumu konkursu bērniem, kurā vizuāli jāattēlo sava fantāzija par to, kas atrodas ārpus mūsu pasaules robežām. Konkursā aicināti piedalīties bērni no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Bērniem jābūt vecumā no 9 līdz 11 gadiem. Katras dalībvalsts konkursa uzvarētāja vārdā tiks nosaukts kāds no kosmosa izpētes programmas – Galileo – satelītiem, kas riņķos Zemes orbītā.

Lai piedalītos konkursā, jāizveido attēls par kosmosa vai aeronautikas tēmu. Tajā var būt attēlotas zvaigznes, raķetes, planētas, satelīti vai jebkas cits, kas saistās ar to, kas atrodas ārpus planētas Zeme robežām.

Attēlu var veidot jebkurā tehnikā – zīmēt, gleznot, izkrāsot. Arī materiālu klāsts nav ierobežots – var izmantot ūdenskrāsas, flomāsterus, zīmuļus, līmi, uzlīmes.
Attēls ir jāiesūta līdz 2011.gada 15. novembrim caur mājas lapu: http://www.galileocontest.eu