LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Iepazīt Latgales vēstniecības GORS ēku turpmāk kļūs vēl ērtāk

GORS_ekaLatgales vēstniecība GORS, atsaucoties apmeklētāju pieprasījumam, katru sestdienu pulksten 12.00 un 13.00 piedāvās doties organizētās ekskursijās, lai labāk iepazītu koncertzāli un tās iespējas. Tāpat interesentu apskatei pieejamāks kļūs Jumta terases skatu laukums.

Līdz šim apskatīt Latgales vēstniecību GORS varēja tikai iepriekš pieteiktās individuālajās vai grupu ekskursijās, taču turpmākajā tūrisma sezonā no 16. jūlija līdz pat 1. oktobrim katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 un 13.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs. Lai prognozētu ekskursantu skaitu, apmeklētāji aicināti ekskursijām pieteikties līdz piektdienas pēcpusdienai, zvanot 22020206 vai rakstot [email protected] Ekskursijas maksa ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Šajā mēnesī sestdienu ekskursijas notiks 16., 23. un 30. jūlijā.

GORS_Liela_zaleEkskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Apskates laikā interesentiem ir iespēja pabūt arī uz Latgales vēstniecības GORS Jumta terases, baudot Rēzeknes ainavu no skatu laukuma, bet ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā.

Tāpat turpmāk no 23. jūlija publiskai apskatei pieejamāks tiks padarīts arī Jumta terases skatu laukums, kurš būs atvērts pasākumu apmeklētājiem bez maksas stundu pirms un pusstundu pēc publiskajiem pasākumiem Lielajā un Mazajā zālē (izņemot kino seansus), kā arī pasākumu starpbrīžos.

Citā laikā ekskursijām Latgales vēstniecībā GORS var pieteikties, zvanot 22020206 vai rakstot [email protected] Koncertzāles apskate iespējama visās nedēļas dienās, arī sestdien un svētdien. Stundu ilgās ekskursijas maksa individuālajiem apmeklētājiem vai grupām līdz 10 personām ir 20,00 € (skolēniem, studentiem, pensionāriem 15,00 €), bet grupām, kurās interesentu skaits ir 10 un vairāk – ekskursijas maksa ir 2,00 € personai (skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 €). Ikdienā Latgales vēstniecība GORS parasti atvērta apmeklētājiem no 11.00 līdz 22.00 un interesenti var apskatīt gan aktuālo izstādi Mākslas galerijā, pirmā un otrā stāva publiskās zonas, paviesoties kafejnīcā-restorānā “Gords” vai nopirkt biļetes uz pasākumiem un suvenīrus Informācijas centrā-kasē.

Latgales vēstniecība GORS ir Latvijā pirmā 21. gadsimtā no jauna uzceltā pasaules līmeņa akustiskā koncertzāle ar daudzfunkcionālām iespējām, kas piedāvā baudīt ne tikai augsti profesionālus kultūras pasākumus, bet arī rīkot reģionālās un starptautiskās konferences, seminārus, korporatīvos pasākumus, jaunrades darbnīcas, izstādes un kino. Koncertzāle atklāta 2013. gada 29. maijā un ik gadu te notiek vairāk nekā 300 dažāda veida pasākumi – koncerti, kino seansi, semināri, izstādes, konferences u.c.

Vēsti sagatavoja

Edīte Husare,

Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

coloring.cool