LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Iepazīst IT iespējas dabaszinību stundās

Pašvaldības Apaļā galda diskusijā, kas bija veltīta novada izglītības aktualitātēm, Ludzas 2.vidusskolas direktore Z. Buliga nāca klajā ar iniciatīvu un piedāvājumu pagastu skolu audzēkņiem apmeklēt skolas modernizētos dabaszinību kabinetus. Un tā 22.februārī pirmie ciemiņi skolā bija Ņukšu pamatskolas 7., 8., 9. klases audzēkņi. Kopā ar saviem pedagogiem skolēni piedalījās interaktīvajās stundās fizikā, matemātikā, ķīmijā. Eksperimenti, interaktīvo tāfeļu iespējas, stundas kopā ar Ludzas 2.vidusskolas skolēniem – viss bija aizraujoši un vērtīgi. Protams, jaunieši gribētu, lai arī viņu skolās būtu vairāk IT iespēju.

Interaktīvās jeb gudrās tāfeles šobrīd ir tāds kā “modes kliedziens” izglītības tehnoloģiju jomā. Jaunais piesaista un paaugstina skolēnu motivāciju aktīvāk līdzdarboties, paver jaunas līdz šim nebijušas iespējas stundas organizācijā, sadarbībā, skolēnu ieinteresēšanā un motivēšanā, materiālu sagatavošanā, stundas pierakstu saglabāšanā, kā arī to izmantošanā stundās.

Nākamos ciemiņus – Pildas pamatskolas audzēkņus skolā gaida martā.