LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Ielūdz renovētais Ludzas Tautas nams

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei un Ludzas jubilejai, viens no nozīmīgākajiem rituāliem ir māju sapošana, veidojot simbolisku saikni ar gatavošanos ikviena cilvēka dzimšanas dienai, kad, gaidot viesus, sakārtojam savu dzīves telpu. Šoreiz gribētos citēt Raini: “Ikkatram ir rokas jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!” Šie vārdi būtu tieši attiecināmi uz lielo kopdarbu, kurā katrs ir devis savu ieguldījumu, renovējot Ludzas Tautas nama telpas. Vēlamies pateikties ikkatram, kas ar finansējumu, ideju, domu, darbu, darīja visu iespējamo, lai Tautas nams tiešām pārtaptu par mūsdienīgu kultūras objektu, kur prieks darboties amatierkolektīvu dalībniekiem un skatītājiem ir liela vēlme apmeklēt šo iestādi.

Vēlot visiem no sirds izbaudīt paveikto darbu un tā augļus renovētajā Tautas namā, ielūdzam 11. augustā plkst. 13:00–14:00 apmeklēt Tautas namu, lai novērtētu un papriecētu acis ar padarītā darba rezultātu.

Ikvienam interesentam būs iespēja izstaigāt renovēto lielo, mazo zāli, skatuvi, foajē kā arī baudīt gaismas un skaņas efektus.

Tautas nams apskatei būs atvērts arī pilsētas svētkos 13. augustā plkst. 15:00–18:00.

Uz tikšanos,

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

TN pareizā

coloring.cool