LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 05. oktobris
Amālija
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Iedzīvotāji vecuma grupā 54+ aicināti pieteikties veselības veicināšanas ekskursijai “Braucam uz Alūksni?”

Tuvojoties vasaras sezonas noslēgumam, Ludzas novada pašvaldība Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 ietvaros aicina iedzīvotājus pieteikties fiziski aktīvai ekskursijai fizioterapeita vadībā “Braucam uz Alūksni?”. Ekskursija notiks šī gada 20. augustā.

Aicinām pieteikties Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājus ar mazkustīgu dzīves veidu, kuri ir vecumā 54+.

Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt Alūksni, sajust tās vēsturi, izstaigāt Veclaicenes veselības maršrutu un noslēgumā izbaudīt braucienu ar plostu “Kaija”. Ekskursijā visas dienas garumā piedalīsies arī fizioterapeits, kura pavadībā būs iespēja “izkustēties” pēc garā brauciena un apvienot apskates objektu apmeklēšanu ar vieglām fiziskām aktivitātēm, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pilns ekskursijas apraksts pieejams šeit!

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa tālruni 25614481.

Dalība ekskursijā ir bez maksas! Pievienojies!

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja
Laima Poikāne

 

 

Noslēgusies pieteikšanās ekskursijai “Braucam uz Alūksni?”