LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Iedzīvotāji tiek aicināti sniegt vērtējumu konkursā „Ģimenei draudzīga pašvaldība”

Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtēs ne tikai konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, bet savu vērtējumu tiks aicināti sniegt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Tas tiks ņemts vērā izvēloties konkursa uzvarētājus.

Balsojums par pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm notiks 2017.gada oktobrī.  Ikviens, kas sniegs vērtējumu, piedalīsies izlozē, kurā katru nedēļu varēs laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidēm un citas veicināšanas balvas.

Jau tuvākajā laikā vietnē www.vietagimenei.lv atradīsiet informāciju par pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm – ne tikai pabalstiem, sabiedrisko transportu skolēniem, ēdināšanu skolās, bet arī interešu izglītību, rotaļu laukumiem, pasākumiem ģimenēm pašvaldībās, ēku pieejamību un citām pašvaldību iniciatīvām ģimeņu atbalstam. Te arī varēsiet salīdzināt vairāku pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm.

Vietni uztur Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Saziņai ar konkursa rīkotājiem: [email protected]

coloring.cool