LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Iedegsim labestības eglīti!

Ziemassvētku eglītes šajās dienās iedegas daudzos Latvijas novados. Iedegtas pirmās trīs Adventa svecītes. Arī Ludzas novads gatavojas gaišāko gadskārtu svētku sagaidīšanai.

Miera un klusuma laikā pārdomājam, ar kādiem darbiem un kādās noskaņās sagaidām šos Ziemassvētkus. Svētkos iepriecinās kopā būšana ar tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, laba vēlējumi, spēja piedot, saprast, ziedot. Tad arī mūsu sargeņģelis pieskarsies mums katram ar savu spārnu.

Iepriecinās arī tā atmosfēra un noskaņas, ko būsim radījuši sev apkārt. Tāpēc aicinu ludzāniešus un novada iedzīvotājus svētkus gaišākus un krāšņākus darīt, izgaismojot ar svecītes liesmu, ar gaismiņas virteni savu mājokļu logus. Uzņēmīgākos aicinu aktīvi piedalīties Ziemassvētku rotājumu konkursā.

Ludzā lielo Ziemassvētku egli, labestības eņģeļu egli, iedegsim pēdējā Adventa svētdienā – 19. decembrī. Nāciet, pulcēsimies laukumā pretī domei pl. 14:00, lai būtu kopā, lai dāvātu viens otram smaidu un labu vārdu kā eņģela pieskārienu.

Ceram, ka visus pārsteigs J. Soikāna Ludzas Mākslas skolas audzēkņu un pedagogu laukuma dekorācijas un rotājumi. Līdzi paņemiet no lietū un sniegā nekūstoša materiāla veidotu eņģeli (ne lielāku par A4 formātu), kuru kopā iekārsim mūsu labestības eglē. Šie eņģeļi mūs sargās no debesīm, un arī cilvēki sapratīs virs zemes.

Ziemassvētku vecīša maisā meklēsim ne tikai materiālas lietas, bet galvenokārt mīlestību, cieņu, labestību. Jo Ziemassvētku stāsts ir stāsts par mīlestību, labestību, ceļu uz labiem darbiem!

Ludzas novada domes priekšsēdētāja

Alīna Gendele