LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Holandieši veic remontu sociālajā aprūpes centrā “Ludza”

6. jūlija vakarā Ludzā ieradās Nīderlandes labdarības organizācijas “Let’s Go Wijhe” 26 pārstāvji un brīvprātīgie, kas līdz 12. jūlijam veiks remontdarbus sociālā aprūpes centra “Ludza” 2. stāva un dažās citās telpās (grīdu un sienu seguma atjaunošana, durvju nomaiņa, vannas istabas remonts). Strādnieku vidū, kas veic darbus, ir gan studenti, gan arī celtniecības darbu profesionāļi. Organizācijas pārstāvji ne tikai veic remontu brīvprātīgā kārtā, bet arī piešķīra līdzekļus remonta materiālu iegādei kopsummā EUR 5700 apmērā. Papildus remontdarbu veikšanai Holandes labdarības organizācijas pārstāvji ieradās ar humānās palīdzības kravu – ziedotās mantas tiks izlietotas SAC “Ludza” klientu un Ludzas novada Sociālā dienesta klientu vajadzībām.

2017. gada vasarā šīs organizācijas pārstāvji bija ieradušies Ludzā, lai tādā pašā veidā veiktu remontdarbus Pildas pamatskolas telpās.

10. jūlija rītā organizācijas “Let’s Go Wijhe” priekšsēdētājs Hermans Šoltens (Herman Scholten) kopā ar vēl dažiem organizācijas pārstāvjiem bija ieradušies Ludzas novada pašvaldībā uz tikšanos ar Ludzas novada domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu, lai parakstītu ziedojuma līgumu par remontdarbu materiālu iegādei piešķirtajiem līdzekļiem. E. Mekšs pateicās “Let’s Go Wijhe” pārstāvjiem par mūsu novada iedzīvotājiem dāsni sniegto palīdzību, kas ir ļoti aktuāla novada vajadzībām. Organizācijas pārstāvji savukārt izteica prieku un gandarījumu par to, ka var piedāvāt reālu palīdzību arī Eiropas mērogā un dot ieguldījumu citu valstu iedzīvotāju labklājības uzlabošanā. Cerēsim uz veiksmīgu un auglīgu sadarbību ar organizācijas “Let’s Go Wijhe” pārstāvjiem arī nākotnē!

Sagatavoja
Kristīne Seņko,
Ludzas novada pašvaldības
ārējo sakaru speciāliste

 

coloring.cool