LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

Hip-hop grupa „Dance Dream” veiksmīgi startē starptautiskajās mūsdienu deju sacensībās

Jau ceturto reizi Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS notika mūsdienu deju sacensības „Dance Parade”. 18.februārī uz GORS skatuves kāpa vairāk kā 1000 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. To starpā bija arī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra hip-hop grupa „Dance Dream” ar deju „Es atbraucu ar motociklu!”. Horeogrāfe Oksana Štrauha. Bērni sacensībās startēja pirmo reizi un savā kategorijā ieņēma godpilno 3.vietu!

Priekšā būs vēl daudz dažādi konkursi un sacensības, kurās plānojam piedalīties. Jau pavisam drīz – 10.martā jaunie dejotāji dosies uz Tukumu, aizstāvēt Ludzas novada godu starptautiskās deju sacensībās „Tukuma kauss” 2018. Novēlēsim viņiem veiksmi!

Anita Mortuzāne

Jāņa Litavnieka foto 

coloring.cool