LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Hei, jaunieši! Izsludināts konkurss Jūsu ideju īstenošanai

Ja vēlaties aktīvi, radoši un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un Jums ir idejas, kā to izdarīt, tad Ludzas novada pašvaldības izsludinātais “Ludzas novada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu konkurss” ir domāts tieši Jums!
Ludzas novada pašvaldība Jūsu idejas īstenošanai piešķirs finansējumu 100% apmērā, ja:
– pārstāvat kādu Ludzas novada pašvaldības izglītības vai kultūras iestādi vai darbojaties biedrībā;
– projekta ideja atbilst konkursa Nolikumā noteiktiem kritērijiem;
– projekta kopējais budžets nav mazāks par Ls 100 un nav lielāks par Ls 500;
– projektu spēsiet īstenot laika posmā no 2012. gada 16. aprīļa līdz 2012. gada 30. novembrim;
– projekta pieteikumu līdz 2012. gada 30. martam iesniegsi Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē Raiņa ielā 16, Ludzā (2. stāvs).
Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas ir pieejamas Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē (darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00), kā arī šajā mājas lapā: Izvēlnē kreisajā pusē “Ludzas novada pašvaldība”–> sadaļā “Konkursi”.