LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
20°C
 
A A A

Grupa “HMRP” iegūst 2. vietu valsts mēroga muzikālajās sacensībās (video)

visc_logoJau septīto gadu IZM Valsts izglītības satura centrs organizēja Latvijas izglītības iestāžu vokāli – instrumentālo ansambļu un instrumentālo ansambļu festivālu – konkursu. Šogad februārī rīkotajā muzikālajā sacensībā piedalījās 111 kolektīvi – 1100 jaunie mūziķi. Konkursā piedalījās lauku kapelas, džeza kolektīvi un dažādu sastāvu ansambļi, popgrupas, tautas mūzikas kolektīvi.

Festivāla vēsturē tas bija skaitliski vislielākais pasākums, kurā tika pārstāvēts arī Ludzas novads. Konkursā piedalījās Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra vokāli instrumentālais ansamblis „HMRP” Stasa Astaševa vadībā.

Vecuma grupā, kurā uzstājās VIA „HMRP” bija vislielākā konkurence, un neviena grupa nespēja iegūt I pakāpi. Rezultātā mūsu jaunie muzikanti vērtējumā guva 38,50 punktus un II pakāpi, kas ir arī otrā vieta. Apsveicam skolotāju un ansamļa dalībniekus!

Piedāvājam Jūsu uzmanībai ludza.tv izveidoto sižetu par šo pasākumu. Lai noskatītos, spiediet ŠEIT

coloring.cool