LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Gleznotāja Agra Ritiņa un “Ideju Viesnīca” aicina mākslas baudītājus uz izstādes DZĪVES SULA atklāšanu

2010.gada 9.decembrī plkst.16.00 gleznotāja Agra Ritiņa un “Ideju Viesnīca” aicina mākslas baudītājus uz izstādes DZĪVES SULA atklāšanu Maskavas ielā 22, Rēzeknē.

Krāsas uzplaiksnījumu rīta miglā. Debesu smarža zemes slāņos. …re, skaties, jau rozā laterna iedegās… daudz lapu, sārta saule un krīt pūkains, balts sniegs. Un cilvēks var lūkoties Agras Ritiņas gleznās un uz laiku pierimt, lai, izejot ielās, tvertu mirkli. Mācītos redzēt vispārinājumu un katru sīkumu, kas uzrunā prātu, sirdi, emocijas un sajūtas.

Rēzeknes mākslas dzīvē gleznotāja Agra Ritiņa ir ieņēmusi stabilu pozīciju. Jauna un talantīga, vienmēr darbīga un atpazīstama. Un kad palūkojas uz jau padarīto – neskaitāmas izstādes, plenēri, projekti – tad kļūst saprotams, ka Agras sievišķīgais trauslums ir mānīgs, viņa ir virzījusies uz priekšu un turpina to darīt mērķtiecīgi un ar dzelžainu gribu gleznot. Jo gleznot viņai ir tas pats, kas dzīvot. Vai nu to dara vai …

Izstāde DZĪVES SULA turpināsies līdz 2011.gada 11.februārim, tā tapusi sadarbībā ar Biznesa inkubatoru “Ideju Viesnīca” (www.idejuviesnica.lv).