LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

“Ģimenes veselības diena 2022”

2. jūlijā, Mazā Ludzas ezera pludmalē “Radziņš” tika organizēta “Ģimenes veselības diena 2022 “. Ģimenes dienas aktivitātēm kopumā pieteicās 12 ģimenes, kuras sacentās jautrās stafetēs un sportiskās aktivitātēs.

Pirms stafetēm notika kopīgā iesildīšanās un tad komandas sacentās savā starpā. Katrā stafetē bija savs uzvarētājs, komandas vāca punktus un pēc sešām stafetēm kopvērtējumā tika noskaidroti uzvarētāji.

Ģimenēm tika piedāvātas dažādas stafetes, kā piemēram:  “Purva brišana”, “Ūdens stafete “, “Aklās vistiņas”, “Krustiņi un nullītes”, “Bumbiņu mešana lietussargā ” un noslēguma “Jautrā stafete “. Tāpat ģimenes varēja izmantot piepūšamās atrakcijas, un aktivitāti “Balonu modelēšana”.  Pēc pasākuma visus priecēja “Burbuļu šovs” un ikviens varēja pacienāties ar sāļo un saldo kliņģeri.

Kopvērtējuma rezultāti:

1.  vieta – 70 EUR – Kukuļu ģimene;
2.  vieta – 50 EUR – Bucenieku ģimene;
3.  vieta – 30 EUR – Puzānu ģimene!

Liels paldies katrai ģimenei, kura piedalījās, atbalstīja viena otru, sacentās, bija ļoti pozitīvi un sportiski noskaņoti! Paldies “Burbuļu šovam” par sagādātajām emocijām! Gaidīsim ģimenes nākošajos pasākumos!

Vairāk bilžu skatiet šeit: https://www.facebook.com/…/pcb…/5201077783332878/

Anita Puncule,
Ludzas NSS izglītības metodiķe