LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Ģimenes sporto kopā ar Mašu un Lāci

Svētki_April 182Populārie multfilmas varoņi Maša un Lācis aicināja bērnus vecumā līdz 10 gadiem kopā ar vecākiem ļauties sporta priekiem un labi pavadīt brīvo laiku. Aicinājumam atsaucās 16 mūsu novada aktīvās ģimenes un 5. aprīļa rītā pulcējās Ludzas sporta hallē.

Maša (Sarmīte Stapule) un Lācis (Elita Zirne) piedāvāja ģimenēm piedalīties dažādās atrakcijās un stafetēs. Katra komanda izdomāja sev īpašu nosaukumu. Dalībniekiem vajadzēja būt ne tikai precīziem un izturīgiem, bet arī atjautīgiem. Visas ģimenes bija ļoti centīgas un varēja manīt šo kopības sajūtu darot visiem kopā lietas, kas atšķiras no ikdienas rutīnas. Vislabāk veicās „Superkomandai” (Edijam un Elvitai Budrevičiem un Lindai Šarakovai), otro vietu kopvērtējumā ieguva Kozačkovu ģimenes komanda „Saulīte” (Andris, Inese un Einārs), trešajā godpilnajā vietā – Kamzoļu ģimenes komanda „Gliemezītis” (Māris, Inese un Paula).

Uzvarētāji katrā stafetē un ģimene, kas kopvērtējumā ieguva vismazāk punktu, saņēma balvas no Citadele banka. Visas ģimenes, kas piedalījās pasākumā, saņēma medaļas un cienājās ar Citadeles sarūpētajiem kliņģeriem. Pirmo triju vietu ieguvēji saņēma arī dāvanas.

Bērni priecājās par iespēju izkustēties piepūšamajās atrakcijās, par izdevību padraiskoties un paspēlēties ar vienaudžiem. Pasākuma organizatoriem prieks par kuplo dalībnieku skaitu. Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde saka paldies visām ģimenēm, kas piedalījās pasākumā!

Svētki_April 176 Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto no Babru ģimenes arhīva

Svētki_April 158 Svētki_April 212 Svētki_April 271 Svētki_April 273 Svētki_April 283Svētki_April 244 Svētki_April 293

coloring.cool