LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Ģimenes sporta diena

22.jūlijā Mazā Ludzas ezera pludmalē “Radziņš” notika pasākums “Ģimenes sporta diena”. Pasākumā piedalījās septiņas ģimenes – Dalibo ģimene, Kukuļu ģimene, Cibuļsku ģimene, Mekšu ģimene, Bucenieku ģimene, Līpaču ģimene un Pavloviču ģimene.

Pasākums sākās ar kopīgu iesildīšanos Anitas Puncules vadībā. Ģimenes sacentās piecās jautrās, atraktīvās stafetēs.

  1. vietu ieguva Kukuļu ģimene,
  2. vietu ieguva Cibuļsku ģimene,
  3. vietu ieguva Dalibo ģimene,
  4. vietu ieguva Bucenieku ģimene,
  5. vietu ieguva Līpaču ģimene,
  6. vietu ieguva Mekšu ģimene,
  7. vietu ieguva Pavloviču ģimene.

Pasākuma noslēgumā triju labāko ģimeņu dalībnieki tika apbalvoti ar dāvanu kartēm, kausiem, medaļām, diplomiem, katrs dalībnieks saņēma pasākuma piemiņas medaļu, kā arī bukletus par veselīgu uzturu.

Pēc apbalvošanas pasākuma dalībnieki  piedalījās radošajās darbnīcās gatavojot augļu un dārzeņu kokteiļus, kā arī baudīja pasākuma organizatoru sagatavoto zivju zupu. Pasākuma organizatori vizināja visus dalībniekus un klātesošos ar motorlaivu pa Mazo Ludzas ezeru.

Laikapstākļi mūs priecēja un pasākums noritēja jaukā atmosfērā. Izsakām pateicību visiem pasākuma dalībniekiem.

Vairāk foto un arī video no pasākuma var apskatīt Sporta kluba “Latgols” Facebook kontā www.facebook.com/sklatgols.

Informāciju sagatavoja

Aleksandrs Narnickis

Projekts “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

coloring.cool