LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly cloudy
18°C
 
A A A

Ģimenes pasākums “Pasaules bērnu diena”

4. maijā Ludzas pilsētas parkā notika ģimenes pasākums “Pasaules bērnu diena”, kas norisinājās sadarbībā ar Eiropas Savienības projektu “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā”. Pilsētas parkā bija pulcējušies vairāk nekā 300 dalībnieku. Bērniem profesionāļu vadībā bija iespēja iesaistīties sportiskās aktivitātēs – spēlēs, rotaļās, stafetēs, kā arī līdzdarboties radošajās darbnīcās un nogaršot veselīgus smūtijus.

Pasākuma laikā darbojās piepūšamās atrakcijas, māksliniece Ruta Zviedre veidoja mākslas darbus uz bērnu sejiņām, tika piedāvāta darbnīca ar balonu modelēšanu, lielās galda spēles, veselīgi smūtiji un dažādas sportiskās aktivitātes, kur bērni tika sadalīti vecuma grupās, A grupa – bērni līdz 7 gadiem, B grupa – 7 līdz 10 gadiem, C grupa- 10-14 gadiem.

Dalībnieki savā starpā sacentās tādās sporta disciplīnās, kā: metieni mērķī, badmintons, šautriņu mešana, strītbola metieni, boulings, florbola krikets, futbola driblings, frīsbija disku golfs. Katrā disciplīnā savā vecuma grupā tika noteikts vietu sadalījums, bet visi pārējie dalībnieki saņēma medaļu par piedalīšanos.

Paldies visiem, kuri piedalījās, bija aktīvi un fantastiskā atmosfērā pavadīja silto sestdienas dienu!

Pasākumu organizēja SK Latgols sadarbībā ar Ludzas Novada Sporta skolu
Foto: Laura Grišāne
Bildes var lejupielādēt  ŠEIT

 

Pasākums tika īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

coloring.cool