LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

23. februārī – Ludzas novada 2013. gada Atklātais turnīrs hokejā

750ca43523 Ludzas novada 2013. gada Atklātais turnīrs hokejā notiks 23. februārī plkst. 10:00 slidotavā pie Ludzas novada Sporta skolas.
Sacensībās var piedalīties visi iedzīvotāji, kam to ļauj veselības stāvoklis. Komandu sastāvs: 15 spēlētāju un 1 pārstāvis. Turnīra dalībnieku komandas pašas savus spēlētājus apgādā ar inventāru. Katrs spēlētājs pats ir atbildīgs par savu veselību, ko apliecina ar parakstu komandas pieteikumā, spēlētājiem līdz 18 gadu vecumam nepieciešama vecāku piekrišana viņu dalībai turnīrā, kas apliecināta ar parakstu.
Katrai komandai līdz pirmajai spēlei ir jāiesniedz pieteikums, kurā ir jānorāda: komandas nosaukums, spēlētāju vārds un uzvārds, personas kods, komandas pārstāvja telefona numurs. spēlētāju paraksts par veselības stāvokli, nepieciešams, vecāku paraksts, pārstāvja vārds, uzvārds un telefona numurs. Informācija. pa e-pastu [email protected] vai telefonu 28351822.

Ludzas novada 2013. gada Atklātā turnīra hokejā nolikums

Hokeja turnīra spēļu grafiks

coloring.cool