LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Gada MIKRObalva 2012

Pirmo reizi Latvijā interneta žurnāls iFinanses.lv sadarbībā ar Hipotēku banku un Firmas.lv aizsāk jaunu tradīciju – Gada MIKRObalvas pasniegšanu. Gada MIKRObalva ir veltīta mikrouzņēmumiem, kas uzsākuši savu darbību ekonomikas krīzes gados un turpina veiksmīgi strādāt, attīstīties un realizēt savas idejas arī šodien.

Katram uzņēmumam ir sava panākumu atslēga – vienam tās ir inovatīvas idejas, citam gluži pretēji – pragmātisks darbs, vēl citam – spēja izmantot situāciju. Bet, lai veiksmīgi strādātu krīzes gados, jāapvieno visas šīs prasmes. Ja Jūsu mikrouzņēmums ir ieviesis inovatīvu produktu, īstenojis oriģinālu produkta virzības stratēģiju, apguvis jaunus tirgusLatvijā un/vai ārpus tās, var lepoties ar strauju apgrozījuma pieaugumu vai ir sasniedzis augstus produktivitātes rādītājus, varbūt tieši Jūsu uzņēmums ir pelnījis kļūt par Gada MIKROuzņēmumu 2012 un pastāstīt par sevi visai Latvijai! 

Gada MIKRObalvai var izvirzīt mikrouzņēmumu, kurš atbilst šādiem kritērijiem:

  1. Dibināšanas gads – sākot no 2009. gada;
  2. 2011. gadā uzņēmuma apgrozījums nepārsniedz 70 000 Ls vai tas ir reģistrēts par mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju;
  3. 2011. gadā uzņēmums ir strādājis ar peļņu;
  4. Uzņēmums veiksmīgi turpina strādāt arī 2012. gadā.

Kur un kā pieteikties

Izvirzīt mikrouzņēmumu Gada MIKRObalvas saņemšanai var līdz š.g. 20. novembrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma formu un atsūtot uz e-pasta adresi [email protected].

Uzvarētāja noteikšana

Uzvarētājs tiks paziņots Gada MIKRObalvas pasniegšanas ceremonijas laikā, kas notiks š.g. 14. decembrī. Uzvarētājs savā īpašumā iegūs titulu un galveno balvu Gada MIKROuzņēmums 2012. Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas sadarbības partneru pārsteiguma balvas, un speciāli izvēlētam konkursa dalībniekam tiks pasniegta Hipotēku bankas speciālbalva.

Gaidām Jūsu pieteikumus, jo tā ir iespēja pastāstīt par sevi, iegūt atzinību un atpazīstamību gan savā reģionā, gan arī visā Latvijā!

Vairāk informācijas: http://www.ifinanses.lv/lat/gada_mikrobalva

Veiksmi vēlot,
Lāsma Daugiša
iFinanses.lv projektu vadītāja
67280693, 29358525
[email protected]
www.ifinanses.lv

 

coloring.cool