LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Foruma 2012. gada sezona turpinās Ludzā

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012 Vislatvijas tūri turpina 21. maijā plkst. 11.00 ar sacensībām Ludzas atpūtas parkā. Piedalīties aicinātas komandas no Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadiem.
“Ceļu satiksmes drošības direkcija” un OKarte sadarbībā ar “Mārketinga Projektu aģentūru Fortius” aicina bērnus, kas dzimuši 2000., 2001. vai 2002. gadā veidot komandas (komandā seši dalībnieki, ne vairāk kā 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu un piedalīties Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās.
Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot pieteikumu CSDD Ludzas nodaļai Vitālijam Keišam uz e-pastu Vitalijs.Keiss@csdd.gov.lv
Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, jāmāk to salabot un apkopt, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.
Visi sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās dāvanas, uzvarētājus gaida diplomi un vērtīgas balvas. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Polijā savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.
Iepazīstinot ar sacensību jauno simbolu, ilggadējais atbalstītājs OKarte aicina dalībniekus nofotografēties ar jebkuru pasākuma norises vietā redzamo Zebru, publiskot attēlu portālā Draugiem.lv, un piedalīties tālruņa Apple iPhone 4 izlozē.
Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā “Bērniem un jauniešiem”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa. Informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (67025730; Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2012@inbox.lv Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.
Sekojiet informācijai par sacensību norisi savā novadā!
Informāciju sagatavoja: Līga Jekste, “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012”, forums2012@inbox.lv, 26056013