LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly sunny
16°C
 
A A A

Filma “Svingeri” Ludzas Tautas namā

“Latvijā ir sekss!” Ar šādu skaļu teikumu sevi piesaka ilgi gaidītās un daudz apspriestās pašmāju pikantās komēdijas “Svingeri” veidotāju komanda. No februāra filma ieziet ārpus tradicionālajiem kinoteātriem, lai dotos pie skatītājiem visā Latvijā reģionu tautas namos un kultūras namos.

SVINGERI ir viegla komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. SVINGERI ir sievietes, kuras nebaidās gribēt mīlestību, seksu un laimīgu dzīvi, vīrieši, kuri mīl, nodarbojas ar seksu un bauda dzīvi. Iekāre, kaisle, kas mijas ar bailēm palikt vienam un ilgām pēc kāda cita dzīves. Nejauši sastapts svinga partneris vai svešinieks uz kaimiņu balkona. Galvenie varoņi filmā ir tēli, kurus vieno vēlme pēc flirta, asuma, riska. Tas ir izaicinājums nākt un pasmieties pašiem par sevi!

Lomās: Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Jānis Jubalts, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris, Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs

Vecuma ierobežojums: 16+

Filmas demonstrācija: 17. februārī plkst. 17:30, ieeja – 3 EUR.

Ludzas tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool