LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
18°C
 
A A A

Filma „Melānijas hronika“ – atkal Ludzā

Pēc daudzu iedzīvotāju lūguma, 24. februārī plkst. 17.30 Ludzas Tautas namā atkārtoti tiks demonstrēta filma “Melānijas hronika”.

Filma ir patiess vēstījums par cilvēcības brīnumu, gara plašumu un ciešanu pilnajiem likteņiem Latvijas nācijas lielākajā traģēdijā. Tas ir stāsts par latviešu sievietēm, kurām bija jācieš, jāizdzīvo un jāpārdzīvo, lai vēlāk dzīvotu Latvija. Saglabāt cerību, saglabāt tādu cilvēku sevī, kurš ir stiprāks par badu, aukstumu, nežēlību, pat par nāvi, un ir spējīgs uzņemties atbildību par līdzcilvēku, palīdzēt citiem, – tāds ir Melānijas Vanagas pašas, viņas atmiņu un arī šī kinofilmas par Melāniju Vanagu apliecinājums gaišajam pasaulē, gaišumam katrā no mums.

Vēl un vēl varēsim baudīt mūsu novadnieka, nu jau aktiera Edvīna Mekša izjusto un patieso tēlojumu,iejūtoties Melānijas dēla tēlā.

Biļetes cena – 2 eiro.

Valentīna Razumovska, Ludzas TN direktore

 

coloring.cool