LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Ezeru zemes svētki Ludzā 1.augustā Neptūna sveiciens vecākajai pilsētai

10.30. Makšķerēšanas sacensību noslēgums (4.00 pulcēšanās Lielā Ludzas ezera krastā), lomu svēršana Zaldātu Radziņā (Nolikums pielikumā, komandu pieteikumus jāiesniedz līdz 25.06.)

Neptūna un viņa svītas ierašanās Zaldātu radziņa pludmalē 11.00Pasākuma atklāšana un neliels teatralizēts svētku ievads.

Pludmales volejbola turnīrs un pludmales futbola un handbola draudzības spēles 11.30, komandu pieteikšanās līdz 25.06., komandu ierašanās 01.08.09. līdz 10.00, turnīra vadītājs t. 26315311

Orientēšanās sacensības ar laivām “Pērļu zvejnieki”- kontrolpunktu atrašana pēc kartes un “pērļu” savākšana, sākums 11.30 Zaldātu radziņā (Peldu 21), komandu pieteikumi līdz 25.06., dalībnieku komandai 2 cilvēku sastāvā – karte, laiva un drošības vestes tiks izsniegti, piemērots apģērbs pašu ziņā.

Jautrās spēles un sacensības ģimenēm ar bērniem, kur varēs piedalīties ne vien mazāki un lielāki bērni ar tēti un mammu, bet arī vectēvs ar vecmāmiņu 12.00 – 14.30 pludmalē. Spēles uz piepūšamajām atrakcijām vada Neptūna svītas dalībnieki. Ģimeņu un bērnu komandas piesakās līdz sacensību sākumam.

Ekskursija ar jauno plostu oficiālajām delegācijām 12.00-13.30, sākums Zaldātu radziņa pludmalē.

Nenopietnas sacensības oficiālajiem pārstāvjiem un ciemiņiem 14.00-16.00, pusdienas 16.00-17.00 turpat pludmalē;

Programmas nagla 17.00 – Netradicionālo peldlīdzekļu parāde, kur aicināti piedalīties visi sadarbības partneri un ciemiņi, piesakot savu peldlīdzekli konkursam līdz 25.jūlijam, Ludzas domē t. 65707416. Būs apbalvojumi dažādās nominācijās – jautrākais, oriģinālākais, lielākais, krāsainākais, profesionālākais, skaistākais, interesantākais peldlīdzeklis. Peldlīdzekļu prezentēšanas ceļš – no J. Soikāna ielas 22 jaunajām laipām pāri Ludzas Mazajam ezeram līdz jaunajām laipām Zaldātu radziņa pludmalē.

Pēc parādes Neptūns un svīta dosies uz pilsētas parku uz jauno strūklaku, lai 19.00 atklātu jauniešu mūzikas festivālu “Taiseits Latgolā”, kur parka estrādē uz brīvās skatuves svētku dalībnieku priekam spēlēs Latgales popgrupas un solisti, iesaistot arī tos, kas tik bieži uz skatuves dēļiem nekāpj. Nobeigumā visus priecēs mūsu pašu Kārsavas iemīļotā grupa Bez PVN, piedāvājot arī iespēju uzdejot, ja vēlēsies.

Visu dienu pludmalē ludzāniešiem būs iespēja pavizināties ar jauno plostu, darbosies bufetes, būs daudz jautrības bērniem – spēles, piepūšamās atrakcijas un zirdziņi, vecākiem – aktīva atpūta, omulīgas satikšanās un atpūta kopā ar draugiem, ciemiņiem – lieliska atpūta lieliskā vidē ar lieliskiem cilvēkiem.

Lūdzam makšķerēšanas sacensībām, orientēšanās sacensībām, netradicionālo peldlīdzekļu parādei pieteikties savlaicīgi – līdz 25. jūlijam Ludzas pilsētas domē t. 657 07416

coloring.cool