LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Mostly clear
-7°C
 
A A A

“Europe Direct” informācijas centrs Austrumlatgalē

EuropeDirect_logoEUROPE DIRECT ir visu Eiropas Savienību aptverošs tīkls, kas ļauj iedzīvotājiem saņemt nepieciešamo informāciju un sazināties ar Eiropas Komisiju savas dzīvesvietas tuvumā. Latvijā ir deviņi Europe Direct informācijas centri, kas sniedz informāciju, padomu un palīdzību, uzklausa iedzīvotāju jautājumus, viedokļus un ieteikumus, kā arī nodrošina vietējām vajadzībām pieskaņotu informāciju.

Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē” dibināts 2013.gadā un tā vispārējais mērķis ir veicināt Eiropas Savienības informācijas pieejamību un pilsoņu viedokļu apmaiņu par visām ES darbības jomām, īpaši par tām, kas ietekmē cilvēku ikdienas dzīvi.

Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē” uzdevumi:

  • Nodrošināt informāciju;
  • Veicināt izpratni par ES politikām un programmām;
  • Uzņemties iniciatīvu iesaistīt ES programmās;
  • Nodrošināt atgriezenisko saiti ar Eiropas Komisiju.

Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē” tīkls:

Europe Direct Austrumlatgalē” kontaktinformācija
Europe Direct Austrumlatgalē” darba laiki
Europe Direct Austrumlatgalē” informatīvie biļeteni:
Seko “Europe Direct Austrumlatgalē” sociālajos tīklos:
Mums ir svarīgs Tavs viedoklis! Piedalies aptaujā par Semināriem “ED Austrumlatgalē” informācijas centrā!
Noderīga informācija par Eiropas Savienību:
coloring.cool