LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Es mīlu 70-tos un 80-tos!

51QRUIaAqRL._SL500_AA280_14. februārī visa pasaule atzīmēs Svētā Valentīna dienu jeb vienkāršāk un saprotamāk izsakoties – Mīlestības dienu.

Mīlestība ir viena traki sarežģīta lieta. Bez mīlestības var dzīvot, kad tā nav iepazīta, kad to iepazīst, tad jau vairs nevar! Tā katram prot būt savādāka. Tā ir jauka, brīnumaina pasaule, kurā skan sentimentālas, klusas sarunas, notiek maiga, mīļa saskatīšanās, roku saskaršanās un ik mirkli tiek zagti skūpsti un bučiņas. Būtu jauki, ja mēs iemācītos mīlēt un cienīt viens otru ne tikai vienu dienu gadā, bet visu laiku ik dienu, ik stundu. Laimīgie minūtes un stundas neskaita (tā teicis kāds gudrais) un tas nav arī vajadzīgs, ja blakus ir tas cilvēks, kurš saprot, uzklausa un palīdz.

Mīlēt var visu, arī mūziku. Tāpēc esat visi mīļi aicināti 15. februārī plkst. 22:00 uz Ludzas Tautas namu, lai piedalītos retro disko ballē maskarādē „Es mīlu 70-tos un 80-tos”. Pasākums tiks organizēts retro disko tērpu stilā un retro disko ritmos. Skanēs 70-to un 80-to gadu ārzemju un latviešu retro hīti.

Gatavojiet tērpus! Tie, kam būs atbilstošākie tematiskie retro disko tērpi, saņems pārsteiguma balvas. Stilam, modei un vecumam ir liela nozīme. Kopā ar jums vakara gaitā būs retro disko DJ Georgs. Ieeja – 2 Ls.

Ar diskofantāziju un labu garastāvokli gaidām Jūs visus, mīlestības dienai veltītajā disko ballē-maskarādē!

 

    Ludzas Tautas nama direktore

V.Razumovska

coloring.cool