LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

ERGO startē privātajā veselības apdrošināšanas segmentā

ERGO, kā lielākais veselības apdrošinātājs Latvijā un Baltijā, sākot ar šī gada martu sāk piedāvāt veselības apdrošināšanu privātpersonām.
Veselības apdrošināšanu privātpersonas var iegādāties individuāli, un tā ir pirmā šāda veida polise, kuras segums ir spēkā ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas teritorijā. Papildus tā iekļauj arī medicīnisko palīdzību ceļojumu laikā un apdrošināšanu nelaimes gadījumos.
Ņemot vērā pašreizējo tirgus situāciju un pirktspēju, apmaksu par veselības apdrošināšanu privātpersonām iespējams veikt dalītos maksājumos, kas polisi padarīs pieejamāku Latvijas iedzīvotājiem.

“Pērn ERGO ir kļuvis par veselības apdrošināšanas līderi ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. Pamatojoties uz lielo pieredzi šajā jomā, šogad esam izstrādājuši veselības apdrošināšanas produktu privātpersonām, kas ir atšķirīgs no līdzšinējā tirgus piedāvājuma. Jaunā ERGO veselības apdrošināšana privātpersonām veidota kā pieejams un demokrātisks produkts – tā iegāde privātpersonai izmaksā ap 8 latiem mēnesī.
Privātpersonu polise paredz segt izdevumus vairāk kā 30 000 latu apmērā. Būtiskākie ieguvumi jaunās polises īpašniekam ir nodrošinājums neparedzētiem gadījumiem, kas visbiežāk ir ārstēšanās stacionārā (slimnīcā), smagu saslimšanas gadījumu ārstēšana, kas ir novitāte veselības apdrošināšanā Latvijā, kā arī medicīniskie izdevumi ārvalstīs (piemēram, ceļojuma laikā). ERGO pieredze un statistika rāda, ka tās ir lielākās ārstniecības izdevumu pozīcijas veselības aprūpē.”, informē Gints Konrads, ERGO Veselības apdrošināšanas departamenta direktors Baltijā.

Polise ļauj brīvi izvēlēties gan valsti, kur ārstēties, gan ārstniecības iestādi un ārstu
Jaunā ERGO veselības apdrošināšanas polise nodrošina pilnīgāku medicīnas pakalpojumu segumu, lai pasargātu polišu īpašniekus no lieliem un neplānotiem ārstniecības izdevumiem. Privātpersonu interese par veselības apdrošināšanu jau iepriekš bijusi liela, tādēļ ERGO jaunajam produktam prognozē pieprasījumu un attīstības potenciālu.
Gints Konrads: “Prognozējam, ka gada laikā, līdz ar jaunā produkta ieviešanu, ERGO klientu skaitu izdosies palielināt par aptuveni 5%. Būtiski uzsvērt, ka ERGO privātās veselības apdrošināšanas polises īpašniekiem ir iespēja saņemt kvalitatīvāko ārstēšanu jebkurā no Baltijas valstīm, izvēloties sev vēlamo ārstniecības iestādi un ārstu. Tāpat šī brīža ekonomiskajā situācijā nav mazsvarīgs norēķinu faktors, tāpēc piedāvājam klientiem veikt dalītos maksājumus – 2 līdz 4 reizēs. Būtiski arī uzsvērt, ka smagu saslimšanu gadījumos arī pēc polises darbības termiņa beigām, ERGO apmaksās ārstēšanās turpināšanu vēl viena gada garumā.”
ERGO veselības apdrošināšana privātpersonām iekļauj nodrošinājumu tādu smagu saslimšanu gadījumā kā vēzis, miokarda infarkts, insults (trieka), nieru nepietiekamība, multiplā skleroze, aknu mazspēja, Parkinsona slimība, Alcheimera slimība, aktīvā tuberkuloze, sirds vārstuļu operācija un citos gadījumos.

ERGO privātpersonu veselības apdrošināšanai ērti var pieteikties arī Internetā
ERGO veselības apdrošināšana privātpersonām pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 3-55 gadiem. Polisei var ātri un ērti pieteikties jebkurā ERGO birojā, kā arī Internetā www.ergo.lv , aizpildot tur pieejamo pieteikumu.

Par ERGO apdrošināšanas grupu
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības, veselības un pensiju apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Baltijas valstīs ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk kā 400 000 klientu.
ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošināšanas Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām, kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 30 pasaules valstīs un apkalpo vairāk kā 40 miljonus klientu. ERGO Apdrošināšanas Grupas akcionārs ir Munich Re, kas ir viena no pasaulē vadošajām pārapdrošināšanas un risku apdrošināšanas sabiedrībām.