LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly sunny
15°C
 
A A A

ERGO meklē 100 pārdevējus visā Latvijā

Ar mērķi attīstīt dzīvības apdrošināšanas segmentu Latvijā, apdrošināšanas sabiedrība ERGO Latvija Dzīvība AAS darbības paplašināšanas ietvaros meklē ap 100 dzīvības apdrošināšanas pārdevējus visā Latvijas teritorijā.

ERGO piedāvāto vakanču pamata pienākumi ir klientu piesaiste dzīvības apdrošināšanas veidos, klientu informēšana par uzkrājumu veidiem un ERGO piedāvātajām apdrošināšanas iespējām -uzkrājumiem vecumdienām, bērnu studijām vai citam mērķim ar iespēju iekļaut dažādus papildapdrošināšanas veidus, kas nodrošina apdrošināšanas aizsardzību tādos darba nespējas, smagas saslimšanas vai nelaimes gadījumos.

ERGO meklē pārdevējus visos Latvijas reģionos

Tiek piedāvātas 100 vakances visā Latvijas teritorijā – Latgales reģiona pilsētās: Jēkabpilī, Preiļos, Daugavpilī, Rēzeknē, Krāslavā un Ludzā; Kurzemes reģionā: Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos, Saldū, Tukumā un Dobelē; Vidzemes reģionā: Madonā, Siguldā, Limbažos, Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Alūksnē, Gulbenē, Balvos un Valkā. Tāpat vakances ir arī Rīgā un tās rajonā.

Lilita Sergejeva, ERGO Latgales reģionālās filiāles vadītāja: “Šī ir iespēja gūt ne vien papildus ienākumus pašreizējā bezdarba laikā, bet arī uzkrāt jaunas zināšanas un iziet apmācības par dzīvības apdrošināšanu, nodibināt kontaktus un pilnveidot savas profesionālās iemaņas. ERGO piedāvājums paredz, ka darbības teritorija nav ierobežota un ikvienam potenciālajam kandidātam ir iespēja strādāt jebkurā Latvijas pilsētā, pateicoties ERGO filiāļu un pārstāvniecību plašajam tīklam. Turklāt pienākumi neparedz nepārtrauktu uzturēšanos ERGO birojos – darbu var veikt arī no mājām, no pastāvīgā darba brīvajā laikā. Tāpat jāatzīmē, ka šo darba pienākumu veikšanai nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas – ERGO nodrošina apmācības, kā arī sadarbības procesā piedāvā dažādas izaugsmes iespējas. “

Kā liecina ERGO līdzšinējā pieredze, šāda veida darba iespējas ļoti labprāt izmantojuši gan cilvēki, kas zaudējuši darbu, gan cilvēki ar pastāvīgu darbu kā papildpeļņas iespēju. Piemēram, līdz šim veiksmīga sadarbība izveidojusies ar tādu profesiju pārstāvjiem kā skolotāji, žurnālisti, ar dažādiem apkalpojošās sfēras pārstāvjiem, jaunajām māmiņām u.c.

Lai pieteiktos un izmantotu ERGO piedāvātās sadarbības iespējas, aicinām sūtīt pieteikumus / motivācijas vēstules uz e-pastu: [email protected]

Neskaidrību vai jautājumu gadījumos var zvanīt pa tālruni: 67081948; 65407310

coloring.cool