LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ēnu diena pašvaldībā

Ēnu dienā, 16.februārī, Ludzas novada pašvaldības darbiniekus ēnoja 15 Ludzas skolu audzēkņi. Ar projektu vadību skolēnus iepazīstināja projektu vadītāja S. Rimša, arhitekts R. Temnijs un zemes ierīcības inženieris V. Kušners izklāstīja, kā tiek kārtotas apbūves un zemes lietas. Ēnām Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē bija iespēja piedalīties novada skolu direktoru garajā sanāksmē. Izpilddirektora S. Jakovļeva un izpilddirektora F. Bokiša ēnas sīki un smalki uzzināja par pašvaldības darbu, par sadarbības partneriem, projektiem.

Juridiskās nodaļas vadītājas I. Cibuļskas ēnai nācās doties līdzi uz sanāksmi Nirzas ciemā. Dzimtsarakstu nodaļas speciāliste I. Lipska ēnām deva iespēju ielūkoties vecajās arhīvu grāmatās, kas glabā vēsturi.

Šī gada ēnu dienā Ludzas novadā piedalījās 86 Ludzas novada jaunieši.

No Madaras Kalveršas (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 11.b kl.) iespaidiem: “Ēnu dienās ” piedalījos otro gadu. Šogad apmeklēju Ludzas novada domi, kur ēnoju izpilddirektoru S. Jakovļevu. Viņa izklāsts par darba pienākumiem man šķita ļoti aizraujošs, atmosfēra un kolektīvs domē likās diezgan draudzīgs. Laikā, kad atrados pie izpildirektora kabinetā, sapratu, ka darbs ir ļoti dinamisks, šķita, ka nepārtraukti kāds zvana vai nāk ar lūgumu, lai paraksta ziņojumus utt.

S. Jakovļevs pastāstīja, kā iesākās viņa karjera un pierādīja, ka ne vienmēr dzīvē sanāk strādāt tajā profesijā, kurā agrāk esi gribējis. Rezultātā guvu vairāk informācijas par mani interesējošo darbu, un iespaidi ir pozitīvi. Ceru, ka nākamgad varēšu atkal piedalīties “Ēnu dienās”.