LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

E- semināri meža īpašniekiem

Ārkārtas situācijas dēļ klātienes informatīvie semināri uz laiku ir atcelti, tādēļ LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros meža īpašniekiem sagatavojis un piedāvā bezmaksas informatīvos e-seminārus.

Tajos meža īpašnieki varēs uzzināt svarīgāko informāciju par valsts un ES likumdošanu un izmaiņām, pieejamo valsts un ES atbalstu
meža īpašniekiem, Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam aktivitātēm un citām meža, vides, lauku nozares un valsts pārvaldes institūciju aktualitātēm.

E-SEMINĀRI PIEEJAMI:

HTTP://LLKC.LV/LV/NOZARES/MEZSAIMNIECIBA-APMACIBAS/E-SEMIN%C4%81RI

Lai meža īpašniekiem būtu iespēja uzzināt par aktuālo konkrētajā reģionā, semināri veidoti pēc reģionālā principa – par aktuālām tēmām informēs katra reģiona MKPC speciālisti, kā arī Latvijas Valsts mežzinātnes institūta (LVMI) “Silava”, Valsts meža dienesta(VMD) un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperti.

MKPC speciālisti informēs par LAP pasākumiem, iespējām meža īpašniekiem (apmācības, mežu apmeklējumi, konsultācijas), ES atbalstu meža īpašniekiem, kā pieteikties kompensācijas maksājumiem par aprobežojumiem NATURA 2000 meža teritorijās, par meža atjaunošanas veidiem, ieaudzēšanas paņēmieniem, meža inventarizācijas termiņiem un datu aktualizāciju, kā arī par meža vērtības noteikšanu, kas to iespaido (izsoles, cenas u. c.). Tā, piemēram, MAIKLA MŪRMAŅA, MKPC LUDZAS NODAĻAS VECĀKĀ MEŽSAIMNIECĪBAS KONSULTANTA, prezentācijā varēsiet uzzināt ar kādiem meža audzēšanas riskiem var sastapties Latgalē.

LLKC MEŽA KONSULTĀCIJU PAKALPOJUMA CENTRA
LUDZAS NODAĻA
TĀLR.: 29411165 (MAIKLS MŪRMANIS)
27817745 (DIĀNA AGAFONOVA)

E-PASTS:

[email protected]

[email protected]

 

coloring.cool