LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

E-prasmju nedēļā LAD rīko apmācības par EPS lietošanu

lad_arzuzr_kras_6115bLauku atbalsta dienesta Autrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde  no šā gada 18. līdz 23. martam aicina klientus un visus interesentus uz apmācībām par elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) lietošanu un tās priekšrocībām platību maksājumu iesniegumu, akcīzes dīzeļdegvielas, projektu iesniegumu u.c. LAD iesniedzamo dokumentu aizpildīšanā izmantojot EPS.

Praktiskās EPS lietošanas apmācības visas E-prasmju nedēļas garumā notiks LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes telpās – Brāļu Skrindu ielā 11, Rēzeknē. Lūgums griezties 1.stāvā, 15.kabinetā, tālrunis 64625114.

E-prasmju nedēļas ietvaros, papildus tiek organizētas praktiskās EPS lietošanas apmācības arī:

–       2013.gada 18.martā, pl.10:00 Nautrēnu pagastā (Nautrēnu vidusskolas datorklasē);

–       2013.gada 21.martā, pl.10:00 Dekšāres pagastā (Dekšāres pagasta bibliotēkā).

Lūdzu, nāciet un izmēģiniet – tas ir vienkāršāk, nekā izskatās!

 

coloring.cool