LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

DZINTARS ČĪČA un KASPARS ANTESS Ludzā!

25. novembrī plkst. 18:00 aicinām uz Ludzas Tautas namu, lai ieklausītos divu brālēnu dziesmās. Katrs atsevišķi jau paguvis iekarot savu vietu zem Latvijas mūzikas saules, bet nu Dzintars Čīča un Kaspars Antess beidzot satikušies kopīgā koncertprogrammā “Atkal kopā”.
Īpaši šim notikumam ir radīta koncertprogrammas himna “Atkal kopā”, kuras melodiju komponējis jaunais pianists Anatolijs Livča, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Programmā – vēl pāris brālēnu dueta pirmatskaņojumi, latviešu zelta estrādes zelta dziesmas (“Leonora”, “Par nesatikšanos” u.c.) dueta izpildījumā, kā arī abu mākslinieku populārāko dziesmu solo numuri, tostarp dziesmas “Vijolnieks”, “Neskaties atpakaļ”, “Tu esi vasarā”, “Saldā dzīve” u.c. Koncertprogrammā kopā ar Dzintaru Čīču un Kasparu Antesu uzstāsies arī lieliskais pianists Anatolijs Livča. Brālēni ne tikai dziedās, bet arī veidos interesantus sarunu dialogus, atklājot kopīgās atmiņas un interesantus faktus par savu dzimtu. Tas būs muzikāli krāsains un emocijām bagāts ceļojums!
Nāciet, brauciet, ziedojiet 2 un 3 Ls, un nokļūsim azartisko, emocionālo un lirisko dziesmu varā!
Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska