LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Dziesma sev un citiem par prieku

To, ka Ludzā dzīvo dziedošākie bērni un jaunieši Latvijā, mēs esam sajutuši vairakkārt gan festivālos, gan konkursos, gan šovos. Laikam mūsu pilsētā ir īpaša aura, kas liek bērnam muzicēt, dziedāt jau no mazām dienām, un , protams, kolosālākie pedagogi, kas māk saskatīt, sadzirdēt muzikalitāti un palīdz to izkopt.
Nupat, 3. jūnijā Ludzas Tautas namā viesojās Rīgas bērnu klīniskās universitātes jauktais koris. Un ,cik patīkami bija redzēt pie kora diriģentu pults mūsu novadnieku, bijušo mūzikas pamatskolas audzēkni, Latvijas Konservatorijas absolventu Česlavu Batņu. Neviltots prieks koristu un diriģenta acīs parādījās, kad kopā ar kori Raimonda Paula “Mēmo dziesmu” izpildīja mūsu Latvijas Cerība 2011 Valērija Satibaldijeva.
Gribas novēlēt Česlavam un viņa dziedošajiem kolēģiem dziesmotus, prieka un veiksmes pilnus turpmākos gadus! Lai skan! Paldies visiem, kas atrada laiku baudīt dziesmas burvību kora izpildījumā!
Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA