LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Dzēsti nekustamā īpašuma nodokļa parādi

Pamatojoties uz Latvijas Republikas likuma „Par nodokļiem un nodevām” (turpmāk – Likums) 25.panta ceturto daļu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka, saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2009.gada 15.decembra noteikumu Nr. 1486 „Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti” 99. un 100. pantu, ar Ludzas novada domes 2013.gada 22.augusta lēmumu „Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda, pamatparāda palielinājuma un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr. 20, 11.§) ir dzēsts nekustamā īpašuma nodokļa parāds (par zemi un ēkām) un ar to saistītā nokavējuma nauda šādiem nodokļa maksātājiem:

Norakstamā nekustamā īpašuma nodokļa parādnieku saraksts

 

coloring.cool