LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Drīzumā noslēgsies pieteikumu iesniegšana konkursam “Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2010”

Dalībai konkursā var pieteikt pilsētu, rajonu, reģionu, kā arī publisko un privāto partnerību politiskās iniciatīvas projektus, kas sekmīgi darbojas vismaz 2 gadus un ir devuši nozīmīgu ieguldījumu ekonomikas attīstībā un uzņēmējdarbības veicināšanā noteiktā reģionā vai apvidū. Dalībnieka pieteikums latviešu un angļu valodā ir jāiesniedz LR Ekonomikas ministrijā. Pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš – 2009. gada 30. novembris.

Kandidāti var pieteikties vienā no piecām balvu kategorijām:

Balva par uzņēmējdarbības gaisotnes sekmēšanu

Balva par ieguldījumu iemaņās

Balva par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu

Balva par uzņēmējdarbības internacionalizēšanu

Atbildīgas uzņēmējdarbības balva

Konkursa pirmās kārtas ietvaros notiks kandidātu nacionālā atlase – īpaši konkursam izveidota nacionālā žūrija noteiks Latvijas kandidātu, kas konkursa otrajā kārtā tiks izvērtēts Eiropas līmeņa atlasē. Atbilstoši konkursa nolikumam nacionālā līmenī pieteikumi tiks vērtēti līdz 2009.gada 7.decembrim. Eiropas līmeņa žūrija izvelēsies uzvarētājus, kuri tiks paziņoti īpašā konkursa apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 2010. gada maija.

Papildu informācija par pieteikšanos konkursam un reģistrācijas veidlapas angļu un latviešu valodās pieejamas LR Ekonomikas ministrijas mājas lapā:

http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=17715

coloring.cool