LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

Draugi no Novopolockas iepriecina ar sirsnīgu koncertu

Jau sesto gadu par godu Starptautiskajai sieviešu dienai svētku koncertu Ludzai dāvāja viesmākslinieki no mūsu sadraudzības pilsētas Baltkrievijā – Novopolockas. Mūsu novada iedzīvotāji jau ir iemīļojuši baltkrievu izpildītāju priekšnesumus, kas gan aizrauj, gan sajūsmina, gan liek ieslīgt nostalģiskā un liriskā noskaņojumā.

Skatītājus priecēja Novopolockas Kultūras centra dziesmu teātra “Subboteja” dziedātāji, izpildot tradicionālās baltkrievu tautasdziesmas, kā arī citas tautā pazīstamas dziesmas. Jaunums un patīkams pārsteigums Ludzas skatītājiem bija Novopolockas mūzikas grupa “Mohito”, kuru izpildījumā pazīstamas ārzemju melodijas ieguva jaunu skanējumu, aizraujot publiku. Koncertā kā allaž valdīja draudzīga un sirsnīga atmosfēra.

Pirms koncerta Ludzas novada pašvaldību apmeklēja Novopolockas pilsētas izpildkomitejas Ideoloģiskā darba, kultūras un jauniešu lietu nodaļas vadītāja Irina Kasputis un Izglītības, sporta un tūrisma nodaļas vadītāja vietniece Oļesja Šarlaja, kur tikās ar Ludzas novada domes vadības pārstāvjiem – domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu un priekšsēdētāja vietnieci sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgeniju Kušču. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar izglītības jomu un aktualitātēm Ludzas novadā, kā arī pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas izglītības jomā, konkrēti Ludzas novada izglītības iestāžu izglītojamo iespēju piedalīties Novopolockas pilsētas izpildkomitejas vietējā apmaiņas programmā skolēniem.

Sirsnīgs paldies mūziķiem, kā arī Novopolockas pilsētas izpildkomitejai par dāvātajiem prieka mirkļiem mūsu sievietēm un iedzīvotājiem! Gaidīsim jaunas tikšanās reizes!

Krstīne Seņko,

Ludzas novada pašvaldības ārējo sakaru speciāliste

coloring.cool