LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Partly cloudy
-25°C
 
A A A

Domes priekšsēdētājs piedalīsies RACA biedru sapulcē un LPR Attīstības padomes sēdē

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs otrdien, 14.novembrī, Rīgā piedalīsies Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) biedru sapulcē.

Sapulcē tiks apspriesta situācija attiecībā uz nākamo finanšu periodu ES finansējumam pašvaldībām pilsētvides kontekstā; analizēta RACA rezultatīvo rādītāju izpilde un projektu ieviešana apvienības pašvaldībās; lemts par iespējamo dalību starptautiskajā starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā “MIPIM 2018” Francijā; apstiprināts  RACA budžets.

15.novembrī domes priekšsēdētājs Rīgā piedalīsies Latgales plānošanas reģiona (LPR) Attīstības padomes sēdē. Sanāksmes galvenie jautājumi: LPR deinstucionalizācijas plāna izstrādes gaita un Sadarbības komisijas izveide.

 

coloring.cool