LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Deputāti Lauktehnikas mikrorajonā iestādīja liepas

DSCN3873Piektdien pievakarē gandrīz visi Ludzas novada domes deputāti pulcējās uz tradicionālu pasākumu – koku stādīšanu. Šoreiz bija izvēlēta vieta Latgales ielā 238D, zaļajā zonā pie daudzdzīvokļu mājām, Maskavas apvedceļa tuvumā. Vēl pavasarī šajā vietā auga papeles, bet tās nācās nozāģēt. Vietā Ludzas pilsētas svētku laikā deputāti iestādīja astoņas liepas.

Koku stādīšana iesākās ar nelielu, bet spēcīgu lietu. Tas nedaudz aizkavēja darbošanos, toties turpmākā pusstunda aizritēja ļoti raiti. Turklāt pēc lietus pār Martišiem zaigoja skaista varavīksne.

 Ar SIA „Ludzas apsaimniekotājs” Apzaļumošanas un labiekārtošanas iecirkņa traktoriņu bija atvesti kociņi, melnzeme, lāpstas un lejkannas, kā arī mietiņi jauno liepu nostiprināšanai.  Padomus darbā deva iecirkņa vadītāja Olga Meirāne.

Deputāti, darot kopīgu darbu, atcerējās, kā iepriekšējos gadus koki stādīti Latgales ielā pie bijušās rūpnīcas „Metālists” un Ludzas parkā.  Cerēsim, ka jaunās liepas Lauktehnikas mikrorajonā izaugs kuplas un krāšņas, par prieku ludzāniešiem un visiem, kas iebrauc Latvijas senākajā pilsētā.

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool