LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Mostly sunny
-2°C
 
A A A

DEBUT 2011 gaida dalībniekus

Producentu centrs “Impresa” aicina piedalīties VI Starptautiskajā bērnu un jauniešu jaunrades konkursā “DEBUT 2011”, kas tiks rīkots 2011. gada 23. oktobrī koncertzālē „Maskavas nams”, Marijas iela 7, Rīga, Latvija
Konkurss “Debut” ir spilgts notikums mūzikas un mākslas pasaulē, kurā piedalās daiļrades kolektīvi, koru un tautas dejas ansambli, dejas grupas un solisti no 3 līdz 20 gadiem sekojošas nominācijās: vokāls, horeogrāfija, instrumentālais un oriģinālais žanrs.
Konkursa mērķis – dot iespēju jauniem izpildītājiem no Latvijas un citām valstīm parādīt savus talantus un panākumus, saņemt speciālistu novērtējumu, salīdzināt savu meistarības līmeni ar citiem izpildītājiem.
Konkursa uzdevumi:
– Daiļrades kontaktu dibināšana starp kolektīviem, darba pieredzes apmaiņa starp konkursa dalībvalstīm
– Vadošus kultūras speciālistus un kultūras darboņus piesaistīšana sadarbībai ar bērnu kolektīviem
– Nacionālas kultūras attīstīšana un starptautiskas sadarbības nostiprināšana
Konkurss “Debut” tiks translēts mājas lapas www.debut.lv tiešajā ēterā.
Pieteikties var līdz 10.oktobrim. Sūtiet savus pieteikumus uz debut@impresa.lv
Vairāk informācijas mājas lapā www.debut.lv
Organizators – producentu centrs “Impresa”