LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Snow
-19°C
 
A A A

Dāvāsim Latvijai jubilejā 100 kūkas un 1 svecīti!

KukasStraujiem soļiem tuvojas skaista jubileja – Latvijas simtgade. Šajos svētkos vēlamies sagādāt mūsu dzimtenei dāvanu, kas ir pilna ar tās iedzīvotāju siltiem vārdiem un skaistām receptēm, ar ko dalīties pašiem un saglabāt nākamajām paaudzēm.
Tāpēc mēs, kulinārijas žurnāls “Četras Sezonas” un “Rimi Latvija” 2018. gadā Latvijai 100 gadu dzimšanas dienā kopā vēlamies dāvināt grāmatu “100 kūkas un 1 svecīte”. Tajā tiks apkopotas Latvijas saimnieču kūku receptes no visiem reģioniem.
Tieši tādēļ aicinām arī Jūsu novada saimnieces un saimniekus, vecus un jaunus iesūtīt savas kūku receptes projekta portālā www.gardezi.lv/100kukas/ līdz šā gada 10. oktobrim. Iesūtītās kūkas izvērtēs Latvijas iedzīvotāji un “Rimi Gardēžu” komanda, kuras sastāvā ir Signe Meirāne, Ilze Jurkāne, Liene Zemīte, Mārtiņš Sirmais, Normunds Baranovskis, Inga Pūce un Mārcis Mitrevics.
Katram no mums ir iespēja sagādāt skaistu un gardu dāvanu Latvijai!

Ar cieņu,
“Četru Sezonu” un “Rimi” komanda

coloring.cool