LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Intermittent clouds
14°C
 
A A A

Daugavpils Universitāte piedāvā latviešu valodas kursus pieaugušajiem

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārajā fakultātē (HF) sistemātiski tiek realizēti projekti, kas fokusēti uz latviešu valodas un Latvijas valstsmācības kursu organizēšanu mazākumtautību pārstāvjiem un sociāli atstumtajām vai riska grupām, aktualizēti integrācijas jautājumi. DU HF iepazīstina ar Latvijas Kultūras kanonu, popularizē dažādas sociokultūras kompetences pilnveides formas.

Šogad DU Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) Valsts budžeta finansētās programmas Latviešu valodas apguve (1. atbalsta jomā: intensīvie latviešu valodas kursi iedzīvotājiem Latgales reģionā (īpaši Ciblā, Zilupē, Ludzā, Daugavpilī, Dagdā, Krāslavā) un Rīgas reģionā, kā arī citviet Latvijā, kur tas ir nepieciešams 2014./2015. –2015./2016. m.g.) projektu konkursā ir ieguvusi tiesības īstenot projektu Latviešu valodas kursi pieaugušajiem Piederīgs Latvijai!.

Projekts paredz 240 Dienvidlatgales reģiona mazākumtautību pārstāvjiem 2 gadu laikā (2014 – 2015), apmeklējot DU piedāvātos bezmaksas kursus, uzlabot valsts valodas prasmes profesionālo un amata pienākumu veikšanai, kā arī sagatavoties valsts valodas prasmes pārbaudei Valsts izglītības satura centrā.
Līdzīgs projekts DU Humanitārajā fakultātē tika realizēts 2012. /2013. gadā.

Pieteikšanās kursiem 04. – 11.08.2014. pa tālruni 28950335 un e-pastu: [email protected], norādot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Papildu informācija:
Humanitārās fakultātes dekāne Maija Burima
Adrese: Vienības iela 13, 316.kab.
T. 65422611
[email protected]

Projekta SIF finansējums – 29995.15 EUR (100% no projekta izmaksām).

coloring.cool