LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Daugavpilī skanēs populārākās operu ārijas

popularako_operas_ariju_koncerts3. oktobrī, plkst. 17.30 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) notiks koncerts Populārāko operu āriju vakars, kurā piedalīsies jaunā un talantīgā Vera TAĻERKO / soprāns (Lietuva) un viņas koncertmeistars ĒVALDS LAZAREVIČS / klavieres (Rīga).

Koncerts tiek piedāvāts III Mūzikas un mākslas festivāla Daugavpils ReStArt 2014 ietvaros. Tā kā festivāla idejiskā ievirze ir stilistiskā dažādība, koncerts to lieliski īstenos, pretnostatot Marka Rotko abstraktā ekspresionisma gleznām baroka, klasikas un romantisma mūziku – Hendeļa, Pergolēzi, Kačīni, Bellīni, Mocarta, Pučīni un Verdi vokālās pērles.

Papildus informācija par ieejas biļetēm pa tālruni + 371  654 30279.

Papildus informācija:

Aivars Broks

Kultūras atbalsta biedrība

t.: 26330061

coloring.cool