LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Kārsavā aicina aplūkot radošo darbu izstādi

28.septembrī plkst. 9.00 Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājas” norisināsies radošo darbu izstāde, ko veidoja Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra Kārsavā klienti. Izstādē būs aplūkojami klientu Specializētās darbnīcās tapušierokdarbu un sveču, ziepju liešanas, aušanas un keramikas radošie darbi. Pašā izstādes atklāšanā būs iespēja arī iepazīties ar darbu autoriem.

Vairāk par centru – Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Kārsavā dienas laikā nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas Ludzas novada administratīvajā teritorijā deklarētām personām ar garīga rakstura traucējumiem, personām,kurām noteikta I un II  invaliditātes grupa, bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem, un viņu likumiskajiem pārstāvjiem vai audžuģimenēm.

Izstāde aplūkojama no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00. Piesakoties dienu iepriekš, ir iespējams apmeklēt kultūrvēstures centru ārpus darba laika (tālrunis uzziņām – 28080712).

Visi interesanti laipni gaidīti!

Informāciju sagatavoja Kārsavas kultūrvēstures centra “Līču mājas” vadītāja Inta Jurča