LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Darām labos darbus gada garumā

No 17. līdz 22. oktobrim labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” rīkoja akciju “Labo darbu nedēļa 2016”. Akcijas mērķis ir darīt labus darbus, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

2_vsk_9_dzivn_patversme

 2_vsk_7_dzivn_patversme

Labo darbu nedēļā Ludzas 2. vidusskolas skolēni (piedalījās katra klase) sarūpēja dažādas mantas (kaķu un suņu konservus, kaķu smiltis, paklājus, segas, dvieļus u.c. dzīvnieku guļvietai) Rēzeknes dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Sevišķi aktīvo pirmklasnieku vecāki tos nogādāja galamērķī.

 

 

 

Ar skolēnu pašpārvaldes iniciatīvu notika koncerts Sociālās aprūpes centrā Garbaros. Visiem tika pasniegtas 7.b, 12.b un 5.b klases pašdarinātās dāvanas.

2_vsk_1 2_vsk_2_pans

 

 

 

 

 

 

 

 

5.a un 11.a klases kolektīvs uzkopa vairākas bijušo skolotāju un viņu radu kapu vietas.

2_vsk_3_kapi  2_vsk_5_kapi

 

 

 

 

 

 

 

 

Piektdien skolā tika rīkota tehnisko darbinieku diena, kad skolēni priecēja skolas atbalsta personālu, uzstājoties koncertā. Vecāko klašu skolēni palīdzēja ar skolas telpu uzkopšanu.2_vsk_6_koncerts

Visi bija vienisprātis, ka tā ir lieliska akcija, kurā ikviens cilvēks savas brīvās gribas aicināts, ir gatavs palīdzēt un iepriecināt citus. Vienalga, liels vai mazs ir darbs, galvenais ir prieks sirdī, smaids sejā un gandarījums par to,  ka spēj dot citiem.

Tomēr atcerēsimies, katrs var paveikt labu darbu ne tikai labo darbu nedēļas ietvaros, bet arī ikdienā.

Ludzas 2. vidusskolas skolēnu dome

coloring.cool